Продавець Компания SvarMetall: сварочное, бензо и электро оборудование розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
398 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Компания SvarMetall – сварочное оборудование, бензо и электроинструмент

Ємності для садових відходів (компостери)

Загальновідомо, що без органічних добрив дуже складно підтримувати і збільшувати родючість грунту саду та городу. Це пов'язано з тим, що розкладаються рослинні залишки збагачують грунт азотом, фосфором, калієм, мікроелементами, надають йому структуру і вологоємність.

На будь-якій ділянці завжди є досить велика кількість біомаси - сировини для компостування.

Це:

  • Кухонні відходи
  • Папір
  • Скошена трава
  • Выполотые бур'яни
  • Листя і дрібні гілки дерев, тріска

Потрібно розуміти, що все це - не сміття, а цінний ресурс, який легко перетворити на суттєві обсяги цінних органічних добрив.

Однак, для цього потрібно, щоб процеси розкладання біомаси проходили підконтрольне людині, поєднуючи в собі переваги природного розкладання рослинних залишків і штучного компостування.

Крім того, збір рослинних залишків з саду і городу різко прискорює процеси розкладу органіки, перетворюючи їх на цінний компост вже за 2-3 місяці.

в виде галереив виде списка

Як організувати компостер правильно?

Найважливішою умовою швидкого і повного компостування є правильна організація компостної купи.

Для того, щоб компостування рослинних залишків з саду і городу пройшло швидко і повно, відбулася їхня стерилізація, важливо скласти їх в компостер потрібним чином.

Вниз укладають тонкі гілочки, грубі стебла, тріску з садового подрібнювача шаром 10-15 см. Цей шар потрібен для дренажу - виведення надлишкової вологи. Вище укладають «зелені» садові відходи: листя, бур'яни, бадилля, кухонні відходи, гній. У таких матеріалах багато азоту, вони легко і швидко розкладаються. Однак, якщо не чергувати їх з шарами грубих «коричневих» гілочок, стебел, сухого листя, тріски, такі відходи в компостері злежуються, компост виходить довше і нижче якістю. Ідеальне співвідношення «зеленого» і «коричневого» 1:5.

не можна класти в компостер?

  • Скло
  • Метал, каміння
  • Пластмасу
  • Фарбовану і оброблену деревину
  • Траву, оброблену гербіцидами
  • Небажані жир і останки тварин

Правильно організований процес компостування абсолютно безкоштовно, з сміття, забезпечить вас великою кількістю цінних органічних добрив, дозволить значно зменшити обсяги вивезення сміття і екологічне навантаження на навколишнє середовище.

Компостер на ділянці - це вигідно, модно і екологічно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner