Продавець Компания SvarMetall: сварочное, бензо и электро оборудование розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
398 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Компания SvarMetall – сварочное оборудование, бензо и электроинструмент

Изерительная техніка

  Вимірювальна техніка – це галузь науки і техніки, що вивчає методи і засоби отримання досвідченим шляхом інформації про величини, що характеризують властивості і стан об'єктів дослідження і виробничих процесів. Вимірювання – найважливіший етап діяльності дослідників та експериментаторів у всіх галузях науки і техніки.

Сучасна вимірювальна апаратура використовується не тільки для відліку результатів вимірювання спостерігачем, але й все частіше для автоматичної реєстрації, математичної обробки результатів вимірювання та автоматичного управління технологічними процесами або об'єктами.

    Вимірювальна техніка застосовується скрізь – в промисловості, наукових дослідженнях, медицині, геологорозвідці, космічних дослідженнях, навчанні та побуті.

в виде галереив виде списка
  А початок розвитку вимірювальної техніки відноситься до стародавніх часів. Розвиток товарного обміну привів до появи вимірювальних засобів ваги –вимірювальних ваг.Вимірювання довжин і площ призвело до розвитку мірного лінійного і кутового інструментарію.Розвиток мореплавства призводило до появи та вдосконаленню астрономічних і морських інструментів.

    Початок 16 століття ознаменувався бурхливим розвитком фізики,що спричинило удосконалення годин, поява таких вимірювальних приладів як мікроскоп, барометр, термометр, перше електровимірювальних приладів.

    В кінці 18 століття в зв'язку з розвитком та поширенням парових машин і машинобудування в цілому удосконалюються вимірювальні прилади для визначення розмірів, тиску, температури, закладаються основи теорії метрології, отримує поширення метрична система заходів.

    На початку 20 століття електричні, а пізніше електронні засоби вимірювань почали застосовуватися для вимірювання механічних, теплових, оптичних і багатьох інших фізичних величин. Виникає приладобудівна промисловість.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner