Продавець Компания SvarMetall: сварочное, бензо и электро оборудование розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
398 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Компания SvarMetall – сварочное оборудование, бензо и электроинструмент

Насосні станції

Що таке насосна станція? Чим насосна станція відрізняється від насоса?


Дійсно, коли ми чуємо вперше «насосна станція», виникає образ деякого масивної споруди або навіть підприємства, як, наприклад електростанція, тільки з насосами. Насправді в побуті насосною станцією називають невелику систему, що складається з декількох елементів, серед яких головне місце займає насос, яка забезпечує автоматичну подачу води з постійним тиском. Ми вже говорили про підвищення побутового комфорту для людини, так от, постійний напір води у водопроводі – це вже звичний для міської людини фактор комфорту. Забезпечення постійного тиску води у водопроводі необхідно для постійного напору води в кранах, для рівномірного змішування гарячої і холодної води в змішувачах, а також для коректної роботи пральних і посудомоющих машин. Природні джерела води, будь то колодязь або свердловина, не можуть безперервно давати постійний обсяг води, рівень води в них падає при розборі і відновлюється через якийсь проміжок часу. Постійно працює насос, нагнітаючи воду в замкнуту систему водопроводу, може скоро вивести її з ладу або вийти з ладу сам. Постійна робота насоса вимагає багато електроенергії. Включення насоса при кожному споживанні води, навіть незначному, не забезпечить очікуваний рівень комфорту.
Для оптимізації роботи насоса і підтримки певного тиску води у водопроводі використовують гідроакумулятори. Гідроакумулятор – це пристрій, що представляє собою металеву ємність з гумової перегородкою або грушею всередині, улаштованої так, що з підвищенням обсягу води, що нагнітається в цю ємність, підвищується тиск, під яким вода знаходиться в цій ємності. Таким чином, один раз заповнивши водою гідроакумулятор, він буде здатний віддавати воду під тиском (з поступово зменшуваним) без будь-яких витрат електроенергії.
в виде галереив виде списка
Насосна станція, як пристрій покликану в автоматичному режимі забезпечувати подачу води з тиском, містить змонтовані в єдиний агрегат: насос, розширювальний і елементи автоматичного управління роботи насоса. Сам насос качає воду, гідроакумулятор оптимізує роботу насоса і підтримує тиск і запас води. Автоматика насосної станції в основному забезпечує автоматичне вимикання насоса при досягненні необхідного рівня тиску води у водопроводі і його автоматичне включення при зниженні тиску нижче допустимого рівня. Різні моделі автоматичних насосних станцій обладнуються різними елементами автоматики, покликані підвищити безпеку і варіативність параметрів роботи насоса. 

Різні виробники випускають різні моделі автоматичних насосних станцій для води, при цьому компонування основних елементів станції в більшості випадків залишається такою, як представлено на Рисунку 2. 
Итак, автоматическая насосная станция является во многих случаях оптимальным решением задачи по обеспечению стабильной работы автономного водоснабжения, в том числе водоснабжения загородного дома. Единое устройство избавит Вас от сложностей компоновки всех необходимых элементов системы водоснабжения, их настройки и ошибок монтажа. Тем не менее, при установке и автоматической насосной станции необходимо знать, как ее подключить. 
Как подключить насосную станцию? 
В комплекте к почти любой насосной станции Вы найдете схему подключения и правила ее эксплуатации. При этом остается вопрос размещения автоматической насосной станции при ее включении в единую систему водоснабжения. 
Основными факторами, определяющие место размещения насосной станции, являются: 
• Подвод электроэнергии 
• Удаленность от источника воды 
• Удаленность от системы водопровода 
• Звукоизоляция (шум от работы станции) 
• Температура навколишнього середовища (робота тільки при плюсових температурах) 
• Простота доступу для технічного обслуговування 
• Збереження обладнання 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner